Y0054120R000B9L
MFR.Part #
Y0054120R000B9L
JLCPCB Part #
C3422379
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 500mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS