RN55C11R0FR36
MFR.Part #
RN55C11R0FR36
JLCPCB Part #
C3464065
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors