RN60D5054FB14
MFR.Part #
RN60D5054FB14
JLCPCB Part #
C1409766
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.05MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors