RN60D1024FB14
MFR.Part #
RN60D1024FB14
JLCPCB Part #
C1423422
Description
-65℃~+175℃ 1.02MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors