CMF6046R400FHBF
MFR.Part #
CMF6046R400FHBF
JLCPCB Part #
C1420581
Description
-55℃~+175℃ 1W 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors