RN60D4993FRSL
MFR.Part #
RN60D4993FRSL
JLCPCB Part #
C3571931
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors