RN60D46R4FBSL
MFR.Part #
RN60D46R4FBSL
JLCPCB Part #
C1429663
Description
-65℃~+175℃ 250mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors