RN60D43R2FBSL
MFR.Part #
RN60D43R2FBSL
JLCPCB Part #
C1429730
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors