CMF5569K000BERE70
MFR.Part #
CMF5569K000BERE70
JLCPCB Part #
C1789309
Description
-55℃~+175℃ 500mW 69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors