RN60D4641FRSL
MFR.Part #
RN60D4641FRSL
JLCPCB Part #
C1782643
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors