RN60C3360BBSL
MFR.Part #
RN60C3360BBSL
JLCPCB Part #
C1428566
Description
-65℃~+175℃ 250mW 336Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors