RN60D5491FRE6
MFR.Part #
RN60D5491FRE6
JLCPCB Part #
C1771088
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors