RN60D95R3FBSL
MFR.Part #
RN60D95R3FBSL
JLCPCB Part #
C1429347
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors