RN60E4121FRSL
MFR.Part #
RN60E4121FRSL
JLCPCB Part #
C1802464
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors