RN60D43R2FRSL
MFR.Part #
RN60D43R2FRSL
JLCPCB Part #
C3381876
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors