RN60E4993FBSL
MFR.Part #
RN60E4993FBSL
JLCPCB Part #
C3440051
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors