RN60D4050FRE6
MFR.Part #
RN60D4050FRE6
JLCPCB Part #
C1769837
Description
-65℃~+175℃ 250mW 405Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors