RN60D4020FRE6
MFR.Part #
RN60D4020FRE6
JLCPCB Part #
C1769994
Description
-65℃~+175℃ 250mW 402Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors