RN60C78R7FBSL
MFR.Part #
RN60C78R7FBSL
JLCPCB Part #
C1429622
Description
-65℃~+175℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors