RN65D3482FB14
MFR.Part #
RN65D3482FB14
JLCPCB Part #
C1416782
Description
-65℃~+175℃ 34.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors