RN60D3393FRE6
MFR.Part #
RN60D3393FRE6
JLCPCB Part #
C3544095
Description
-65℃~+175℃ 250mW 339kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors