P0805K2374BBT
MFR.Part #
P0805K2374BBT
JLCPCB Part #
C4268957
Description
-55℃~+155℃ 2.37MΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount