RN60D3162FBSL
MFR.Part #
RN60D3162FBSL
JLCPCB Part #
C1428752
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors