RN60C88R7FRSL
MFR.Part #
RN60C88R7FRSL
JLCPCB Part #
C3456302
Description
-65℃~+175℃ 250mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors