RN60C4171DBSL
MFR.Part #
RN60C4171DBSL
JLCPCB Part #
C1431655
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.17kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors