RN60D3161FBSL
MFR.Part #
RN60D3161FBSL
JLCPCB Part #
C3431166
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors