RN60D3011FBSL
MFR.Part #
RN60D3011FBSL
JLCPCB Part #
C1428685
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors