RN60C4372BRSL
MFR.Part #
RN60C4372BRSL
JLCPCB Part #
C3488700
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors