MCX6K2000B
MFR.Part #
MCX6K2000B
JLCPCB Part #
C1482111
Description
-65℃~+175℃ 300mW 6.2kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS