RN60D2740FR36
MFR.Part #
RN60D2740FR36
JLCPCB Part #
C1769162
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors