RN60D28R0FRSL
MFR.Part #
RN60D28R0FRSL
JLCPCB Part #
C1783459
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors