RN65D28R0FRSL
MFR.Part #
RN65D28R0FRSL
JLCPCB Part #
C3436259
Description
-65℃~+175℃ 28Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors