RN60D2812FR36
MFR.Part #
RN60D2812FR36
JLCPCB Part #
C3532245
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors