RN60D2873FRSL
MFR.Part #
RN60D2873FRSL
JLCPCB Part #
C3455226
Description
-65℃~+175℃ 250mW 287kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors