HVR2500004704JA100
MFR.Part #
HVR2500004704JA100
JLCPCB Part #
C1402399
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS