RN60D27R0FR36
MFR.Part #
RN60D27R0FR36
JLCPCB Part #
C1768980
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors