RN60D26R1FBSL
MFR.Part #
RN60D26R1FBSL
JLCPCB Part #
C1428656
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors