RNC55H3743BRB14
MFR.Part #
RNC55H3743BRB14
JLCPCB Part #
C1462126
Description
-65℃~+175℃ 125mW 374kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors