RN60D24R9FBSL
MFR.Part #
RN60D24R9FBSL
JLCPCB Part #
C1428609
Description
-65℃~+175℃ 24.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors