RN60D2370FRSL
MFR.Part #
RN60D2370FRSL
JLCPCB Part #
C3400400
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors