RN60D2870FRSL
MFR.Part #
RN60D2870FRSL
JLCPCB Part #
C3551231
Description
-65℃~+175℃ 250mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors