MBY174R74T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MBY174R74T
JLCPCB Part #
C1492142
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 174.74Ω 500mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS