RN60D2302FB14
MFR.Part #
RN60D2302FB14
JLCPCB Part #
C3446829
Description
-65℃~+175℃ 23kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors