NFR0200001008JR500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
NFR0200001008JR500
JLCPCB Part #
C19535804
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 2W Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS