RN60D2152FB14
MFR.Part #
RN60D2152FB14
JLCPCB Part #
C3449545
Description
-65℃~+175℃ 21.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors