P0402E7681BBT
MFR.Part #
P0402E7681BBT
JLCPCB Part #
C4062689
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount