RN60D2053FRSL
MFR.Part #
RN60D2053FRSL
JLCPCB Part #
C3475705
Description
-65℃~+175℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors