RN60D1983FB14
MFR.Part #
RN60D1983FB14
JLCPCB Part #
C1395225
Description
-65℃~+175℃ 198kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors