RN60C3013FRSL
MFR.Part #
RN60C3013FRSL
JLCPCB Part #
C1401621
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors