RN60D1821FBSL
MFR.Part #
RN60D1821FBSL
JLCPCB Part #
C1431157
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors